Teslimat ve İade Bilgileri

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından size teslim edilecektir.

Kesinleşen siparişler yurtiçinde Aras Kargo  tarafından teslim edilmektedir. Bazı illerde teslimat süreleri farklı olup cebinize gelecek mesajda size belirtilen sürelerde teslim edilecektir. (ortalama 3 iş günü)

 

Resmi tatile ve haftasonu tatiline denk gelen günlerde ürün tatil ertesi ilk gün kargoya verilir.

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

 

Yurtdışı gönderileri PTT kargo ile yapılmakta olup PTT Kargo Sayfasındaki fiyatlandırma esas alınacaktır.

 

Ürünün iadesinin yapılabilmesi için "Mesafeli Satış Sözleşmesi "F" ve "G" maddelerindeki hükümlere uygun olması gerekmektedir.

Ürünün iade nedeni ürün kusurundan kaynaklanmıyorsa ve Satış şartları eksiksiz yerine getirilmişse iade masrafları "ALICI" tarafından karşılanır.

Ürün kusurlu ya da Satış şartlarında bir eksiklikten kaynaklanan iadelerde iade masrafları "SATICI" tarafından karşılanır.

İkranur İç ve Dış Ticaret.Görseller izinsiz kullanılamaz. © 2011